Dil Seçiniz

Gizarte, Sanatın Sırrı, kişiye özgü, ruha dokunabilen, neşeli, dinamik, dengeli, zarif, samimi, güven veren, doğayı seven, doğal ve yerel malzemelerin kullanılması gerektiğini savunan bir kişiliğe sahiptir.

  • Hukukçular Towers A Blok Kat:18 No:66/111 Kartal/İSTANBUL
  • info@gizartemimarlik.com
  • 0 532 470 37 29

Hakkımızda

MİMARLIK HİZMETLERİ

Mimarlik

Hülya Güz Meçkeli 1995 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Mimarlık bölümünden mezun oldu.Mimari ,iç mimari,üretim alanlarında sektörün önde gelen kurumsal firmalarında 25 yıl deneyim kazandı. Son 11 yıl Polimeks İnşaat firmasında mimarlık departmanında yöneticilik yaptı.Uluslarası büyük ölçekli projelerde proje geliştirme ,koordinasyon,tasarım ve uygulama alanlarında görev aldı.

25 yıllık tecrübe müşterileri ile buluşmaya hazırdır.​

Rastgele bir doğruya ulaşmaktansa ,yöntemli bir çabayla yanlışa ulaşmayı yeğlerim… -Descartes- sözünden yola çıktı.

2020 yılında Marka İletişim bölümünü bitirdikten sonra; Gizarte Mimarlık markasını kurmaya karar verdi.Hikayesini özgünleştirmeyi ve doğru adımlar ile ilerlemeyi amaç edindi.

Bilgi ve tecrübelerini,farklı bakış açısını,değerlerini biraraya getirerek,projeler ve müşteriler için avantaj olmayı hedeflemektedir.Mimari tecrübesini malzeme ile harmanlayarak zamansız ve kalıcı mekanlar yaratmayı amaçlamıştır.

Tüm kurumsal ve özel müşterilerimiz için butik hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Kurucu / Mimar Hülya Güz Meçkeli

---------

ÇELİK BORU SATIŞ VE PAZARLAMA

CelikBoru

Firmamız, Ertan Meçkeli'nin 40 yıllık deneyimi ile "Spiral Kaynaklı Çelik Boru, Boyuna Kaynaklı Çelik Boru ve ek parçaları" pazarlama ve satış hizmetleri sunmak üzere müşterileriyle buluşmaya hazırdır.

Kurucu ortağımız Ertan Meçkeli'nin çelik sektöründeki deneyimi, sektör liderleriyle (Mannesmann Boru, Borusan Boru, Kartal Boru,Yakacık Klinger Vana, Tosçelik Boru, Erciyas Boru) karşılaşmasıyla başlamıştır. Elde edilen tecrübeler, çelik ürün hizmetleri sunmayı, bilgi paylaşımını ve doğru ürünün kullanımını sağlamayı amaçlayan bir misyonla başlamıştır.

Müşterilerimizin çelik boru ve ek parça ihtiyaçlarını kaliteli ürünlerle, uygun fiyatlarla ve zamanında karşılamak önceliğimizdir. İnşaat ve demir çelik sektörü deneyimine sahip uzmanlardan oluşan ekibimiz, müşterilerimize karşılıklı güven, etik değerler ve en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Kurucu Ortak Ertan Meçkeli